Kāpēc mājas lapai ir svarīgi būt SEO draudzīgai?

Šajā brīdī visi zina, ka SEO ir svarīgs. Faktiski tas ir viens no vissvarīgākajiem soļiem, kas jāņem vērā, ja vēlaties, lai jūsu uzņēmuma mājas lapa tiek reklamēta interneta vidē. SEO uzturēšana ir tikpat svarīga kā mājas lapas uzturēšana, kurai vienmēr jāpievērš uzmanība.

Pievienot visus iespējamos meta tagus, iesaistīties sociālo mediju platformās un izmantot pareizu atpakaļsaišu izveidi, ir svarīgi SEO triki. Mēs visi cenšamies nokļūt Google, Yahoo, Bing un visu citu pieejamo meklētājprogrammu augšējā lapā. Kad esam tur nonākuši, mēs varam to vienkārši pamest un doties tālāk, vai ne? Nepareizi. SEO, tāpat kā jebkas dzīvē, mirst ar laiku un tam jāpievērš pastāvīga uzmanība. SEO aģentūra Uprankd nodrošina kvalitatīvus pakalpojumus mājaslapu optimizācijā.

SEO uzturēšana ir svarīga

Kad esat beidzot izveidojis un palaidis savu mājas lapu tīmeklī, viss jūsu lapās iebūvētais kods un dinamiska datu bāze kļūst par tīru statisku html. Tas ļauj meklētājprogrammai izpētīt jūsu mājas lapas uzbūvi. To darot, viņi savāc nepieciešamos datus uzņēmumu izstrādātajiem algoritmiem.

Pēc tam šie uzņēmumi izmanto šos datus, lai piešķirtu jūsu vietnei reitingu, kas nosaka, cik labi tas ierindojas meklēšanas rezultātos. Katram uzņēmumam ir savs fokuss, taču svarīgākie momenti, kuriem jāpievērš uzmanība, ir gandrīz vienādi.

Šeit ir saraksts ar dažām lietām, kuras meklētājprogrammas meklē:

  • Vai jūsu vietnes kods ir rakstīts, izmantojot jaunāko HTML5 valodu?
  • Vai tas ievēro shēmas noteikumus?
  • Vai kods ir optimizēts?
  • Vai pēdējās dienās / mēnešos kaut kas ir mainījies?
  • Vai ir kādas mirušas saites?
  • Vai ir kāda autoritatīva saite?
  • Vai ir mirušas lapas, kuras netika ielādētas?
  • Cik lēni vietne tika ielādēta?

Šis ir tikai īss to meklētājprogrammu kopsavilkums. Ja kāds no šiem punktiem nav izdarīts pareizi, jūsu konkurenti meklēšanas reitingā ierindosies virs jums. Lai palīdzētu jums maksimāli izmantot savu SEO un ierindoties augstāk par konkurentiem, mēs esam apkopojuši dažus galvenos padomus, kas jums vienmēr jāpatur prātā, rīkojoties ar savas vietnes SEO optimizāciju.

1.Pastāvīgi atjauniniet savu vietni

Kad jūsu vietne tiek pastāvīgi atjaunināta, meklētājprogrammām tās parasti patīk vairāk. Tas ir tāpēc, ka meklētājprogrammas mēdz nelabvēlīgi meklēt vietnes, kas netiek patstāvīgi atjauninātas. Šie uzņēmumi cenšas saviem lietotājiem vienmēr sniegt visatbilstošāko informāciju.

Ja meklētājprogrammas pamanīs, ka jūs regulāri atjaunināt savas lapas, viņi pieņem, ka jūs pastāvīgi sniedzat atbilstošu, atjauninātu informāciju. Pēc tam viņi izturas pret šīm lapām labvēlīgāk nekā pret lapām, kas ilgu laiku ir palikušas nemainīgas. Satura “svaigums” ir liels faktors, kam meklētājprogrammas pievērš uzmanību.

2. Uzlabojiet vietnes ielādes ātrumu

Viena no vissvarīgākajām lietām, ko meklē meklētājprogrammas, ir tas, cik ilgi jūsu vietnes lapas tiek ielādētas. Lapa, kas tiek ielādēta ātrāk, rezultātos parasti būs augstāk. Jums arī jācenšas nodrošināt, ka jūsu vietne ir optimizēta mobilajām ierīcēm un tiek ātri ielādēta.

Meklētājprogrammas koncentrējas uz to, jo tās pieņem, ka, ja jūsu vietnes ielāde prasa ilgu laiku, lietotāji dosies uz citu uzņēmumu mājas lapu. Un viņiem ir taisnība. Satura piegādes tīkla izmantošana palīdz paātrināt lietas, tāpat kā mazāku attēlu izmantošana vai koda samazināšana. Varat arī mēģināt pāriet uz citu mājas lapas uzturēšanas pakalpojumu sniedzēju, kam var būt liela ietekme, ticiet vai nē.

3. Pielāgojiet saites veidošanu

Ir svarīgi nodrošināt, lai jūsu ienākošās saites vienādi norādītu uz visām jūsu lapām. Izkliedējot uzmanību un izveidojot saites uz vairāk nekā tikai dažām galvenajām lapām, meklētājprogrammas jūsu vietni kopumā vērtēs labāk. Pārāk daudz ienākošo saišu, kas izceļ tikai dažas lapas.

Dažas meklētājprogrammas var pat izmērīt, cik ātri mājas lapas iegūst saites, un automātiski ievieto to melnajā sarakstā, ja rādītājs ir pārāk augsts. Tas tiek darīts īpaši, lai apturētu cilvēku spēles ar sistēmu. Tā vietā, lai nonāktu nepatikšanās, mēģiniet paplašināt ienākošās saites, lai tās aptvertu dažādas vietnes lapas. Tas ne tikai palīdzēs palielināt jūsu vietnes vispārējo autoritāti, bet arī uzlabos jūsu atpakaļsaišu profilu kopumā.

4. Neaizmirstiet iekšējās un izejošās saites 

Izejošās saites ir milzīgs ieguvums SEO, ja tas tiek izdarīts pareizi. Tomēr jums ir jānodrošina saites uz citām vietnēm, kas nodrošina kvalitatīvu un atbilstošu saturu jūsu vietnes apmeklētājiem. Vienkārši izveidojot saiti uz vietni, kas nav saistīta ar jūsu saturu, jūs tikai nonāksiet ranga apakšā.